Jdi na obsah Jdi na menu
 5.12.2007
    * přejeme všem bohatou Mikulášskou nadílku a posíláme: vánoční přání

1.12.2007
    * V neděli 9.12.2007 je pro děti připravena Mikulášská nadílka spojená se zábavou pro děti. Začátek ve 14 hodin, pořádáme ve spolupráci s hospodou "U Karla", kde se také Mikulášská bude konat. (Zádub 22, bývalá škola). Takže nezapomeňte a přijďte v hojném počtu. Od 14 hodin si budeme hrát a hodně se smát. A až přijde večerní čas, Mikuláš navštíví nás. (Nadělovat  se začne v 16.hod)

26.října 2007
    *      V pátek 23.11. byla veřejná schůze.Ještě jednou děkujeme všem občanům za hojnou účast a za konkrétní a přínosné dotazy.Hlavním bodem byl projekt kanalizace,upozorňujeme občany,že na OÚ je k nahlédnutí plán předpokládáné trasy,kdo chce může se přijít v úředních hodinách podívat.Kdo se nemohl zúčasnit,může nahlédnout i do zápisu z této schůze.

17.září 2007
    * Prosíme všechny občany, aby pečlivě třídili odpad a nedávali do kontejnerů na tříděný odpad nic co tam nepatří. Je přímo hrúzné najít v kontejneru na papír zbytky jídla, nebo v kontejneru na plasty karoserii z automobilu, nemluvě o jiných nedostatcích! Tříděný odpad vyvážíme každých čtrnáct dní. Kontejnérů je dostatek, pokud se vám,ale přesto stane, že nenajdete volný, nebo se vám nechce běhat po vsi, prosíme, aby jste tento nepohazovali kolem kontejnérů, ale posečkali s vyhozením na odvoz. Není to vizitka pouze obecního úřadu, ale celé obce a náš zaměstnanec opravdu nestíhá všechny vaše prohřešky likvidovat!
    * Další nešvar je pohazování všeho odpadu včetně nebezpečného kolem kontejnerů.Obec dělá sběr do velkokapacitních kontejnerů a nebezpečný odpad 2x do roka, není proto třeba takto znečišťovat naší obec!
    * Pokud vám nestačí tyto termíny a tříděný odpad,můžete kdykoliv v průběhu roku odvézt jakýkoliv odpad včetně nebezpečného (mimo stavební sutě) do sběrného dvora v Mariánských Lázní. Zde se prokážete platným občanským průkazem s trvalým pobytem v našich obcích(Zádub,Závišín,Milhostov) a obec to za vás uhradí. Prosíme využívejte těchto služeb a udržujte v obci pořádek. Děkujeme vám.

3.září 2007
    * Vážení přátelé a sousedé.Opět se na nás obrací zoufalá rodina,která již od července hledá ztraceného pejska.Protože chápeme jejich zoufalství,myslíme si,že obecní vývěsky nestačí a skusíme rozšířit hledání i takto. Pejsek se ztratil 7.7. z obce Andělská Hora u Karlových Varů. Protože je to již delší dobu, žádá zoufalá rodina i odlehlejší obce o pomoc, protože někdo mohl pejska odvézt, s tím, že je sám. Prosíme Vás, aby  jste veškeré informace o pejskovi volali  hledající rodině: Vladimír Jelínek 737166342 , 607544545 a nebo na Obecní úřad 354624756 ,723007225. Děkujeme za pomoc a přikládáme:
          o Popis hledaného pejska
          o Hledaný pes - foto 1
          o Hledaný pes - foto 2
          o Hledaný pes - foto 3

28.srpna 2007
    *   Vážení přátelé a je to tady! Dovolte abychom všechny srdečně pozvali na otevření  "hospody u Karla" ( bývalá škola - Zádub 22),která slavnostně zahajuje provoz   31.8.2007 v 17 hodin.  Budeme grilovat,budeme pít a k tomu dobrou náladu mít.Přijďte v hojném počtu a otestujte naše nové hospodské a "novou" hospodu.Těšíme se na Vás.
    * Otvírací doba "nové" hospody bude: pondělí - neděle  16.30 - 22 hodin.       

16.srpna 2007
          o Počasí si s námi hraje, slimáci likvidují zahrádky a léto se chýlí ke konci. Nenechme se otrávit a využijme nabídku naší sousední obce Mnichov a při příležitosti 750 let založení obce se pojďme bavit v sobotu 18.8.na  jejich Mnichovské slavnosti  (po kliknutí se otevře celý program).
          o Pokud raději plánujete dopředu, máme zde pozvání na Drmoulské slavnosti 8.9.2007 od 10 hodin u Kulturního domu. Bohatý program, atrakce pro děti, stánky,  od 20.00 zábava - předprodej vstupenek  na OÚ Drmoul od 20.8.07,  cena 100,-Kč.
          o Stále zlepšujeme vzhled hřiště u bývalé školy, malé děti již mají k dispozici houpačky a prolézačky, větším jsme upravili provizorně povrch hřiště na míčové hry. S úpravami budeme ještě pokračovat,  aby si děti měly kde hrát.
          o Mnoho našich sousedů stále nelikviduje bolševník, přesto,  že je ze zákona povinnost asanace pozemku před vysemeněním rostliny. Děkujeme občanům,  kteří s touto rostlinou každoročně válčí a likvidují každý malý výhonek a prosíme ty, kteří nám to kazí, aby urychleně na svých pozemcích rostlinu zlikvidovali, za chvíli dojde k vysemenění.                                                                         

2.srpna 2007
          o Upozorńujeme občany, kteří nestihli termín "Humanitární sbírky" a rádi by ještě něco darovali, že si mohou na telefonech -723007225 a 354624756 domluvit náhradní termín, a to až do pátku 8.8.2007.

26.července 2007
        * Byly ukončeny nabídky na pronájem hostince Zádub 22 a zastupitelé vybrali " hostinského" . Na úpravě hostinských místností se intenzívně pracuje.Těšte se na brzké  setkání v "nové hospodě".
        * Obecní úřad ve spolupráci s občanským sdružením Diakonie Broumov vyhlašuje Humanitární sbírku :
                    +  letního a zimního oblečení (dámské,pánské,dětské)
                    +  lůžkovin, prostěradel, ručníků, utěrek, záclon, látek
                    +  domácí potřeby - nádobí bílé i černé,skleničky ( vše jen funkční)
                    +  péří, péřových a vatovaných přikrývek, polštářů a dek

        VĚCI , které z ekologických důvodů VZÍT NEMŮŽEME :

                    + obnošené boty, kožichy, oděvy z umělých vláken
                    + ledničky, televize, nábytek, počítače
                    + jízdní kola a dětské kočárky - ty se transportem znehodnotí    

         Sbírka se uskuteční   :

                dne :  1.8.2007
                čas :   18 - 21 hodin 
                místo: Zádub 22 - bývalá škola 

        Věci prosíme zabalené do igelitových pytlů nebo krabic, aby se nepoškodily transportem.       

Děkujeme za Vaši pomoc.
Bližší informace OÚ -  tel. 354624756, 723007225

17.července 2007

          o Spojili jsme se pro vás s úřadem pro ochranu spotřebitelů a tak vznikly stránky ochrany spotřebitelů pro občany Zádubu - Závišína.
            adresa poradny pro spotřebitele
          o Obec obdržela Almanach obcí České republiky.  K nahlédnutí na OÚ v úředních hodinách obce mimo pondělí od 16 do 18 hodin.
          o ZMĚNA vstupu na internet. Každé pondělí od 16 - 18 hodin NEBUDE vstup na internet.